Ingrit Gjoni super sexy! (Foto) - VIP - Kosova Sot
Ingrit Gjoni super sexy! (Foto)

Ingrit Gjoni super sexy! (Foto)

Këngëtarja Ingrit Gjoni ka një stil që ia nxjerrë në pah linjat seksi qe posedon ajo.

Ingriti përkundër faktit që është nënë dhe ka mjaft angazhime, ajo nuk ka lënë prapa përkushtimin ndaj vetes, shkruan gazeta Kosova Sot Online.

Së fundmi, këngëtarja paraqitet super seksi në një fustan që zbulon gjoksin e saj.

 

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

(Kosova Sot)

11 orë e 41 minuta më parë
21/10/18