Pamja që flet më shumë se 1000 fjalë! - VIP - Kosova Sot
Pamja që flet më shumë se 1000 fjalë!

Pamja që flet më shumë se 1000 fjalë!

Është e bukur dhe e famshme. Dhe, Alessandra Ambrosio nënvizoi edhe një herë kredencialet e saj duke u paraqitur në disa foto, e veshur vetëm me bikini, të cilat i postoi në rrjetet sociale, transmeton gazeta Kosova Sot. Ajo dukej sikur nga ndonjë botë tjetër, derisa shëtiste në plazhin e Majamit, e veshur me rroba intime dypjesëshe.

Ndërsa në aeroportin e Los Anxhelesit ajo dukej më “mondane” (tamam puna sikur edhe në aeroport të kishte shkuar vetëm me rroba intime), me një xhemper ala Kurt Cobain, të cilin e kishte kombinuar me një palë pantallonash xhins. Përndryshe, nëna e dy fëmijëve, tash vonë ka deklaruar se amësia ia ka ndryshuar rrënjësisht pikëpamjen ndaj modelimit.

Who needs Baywatch? Alessandra Ambrosio underlined her scantily clad credentials yet again by sharing a racy bikini snap on social media on Wednesday

(Kosova Sot) 

1 orë e 52 minuta më parë
25/09/18