Besi rrëfen planet për fëmijë: Xhensila nuk ka më kënaqësi për koncerte e muzikë - VIP - Kosova Sot
Besi rrėfen planet pėr fėmijė: Xhensila nuk ka mė kėnaqėsi pėr koncerte e muzikė

Besi rrėfen planet pėr fėmijė: Xhensila nuk ka mė kėnaqėsi pėr koncerte e muzikė

Pak muaj më parë, Besi dh Xhensila kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre shumëvjeçarë. E tashmë duket se janë gati për ta bekuar këtë dashuri me një fēmijë. I ftuar në ‘Wake up’, Besi zbuloi se planet për fëmijē janë shumë të afërta. “Kur ta sjellë zoti, por në punë jemi. E duam vërtë një fëmijë”-u shpreh ai. Madje aktori shtoi se kjo ēshtë dëshira më e madhe e Xhensilës. “Xhensila tani nuk ka më kënaqësi për koncerte e muzikë. E ndjen dhe ma ka shprehur se është gati për një fēmijë”.

(Kosova Sot)

21 orë e 25 minuta më parë
18/01/18
aaaaaaaa