Dafina falemnderon mbështetësit e saj...(FOTO) - VIP - Kosova Sot
Dafina falemnderon mbėshtetėsit e saj...(FOTO)

Dafina falemnderon mbėshtetėsit e saj...(FOTO)

Pas publikimit të këngës më të re "King EP", këngëtarja Dafina Zeqiri ka falemnderuar mbështetësit e saj, duke ua bërë me dije se tani këngën mund t'a gjejnë dhe në iTunes dhe Apple Music, shkruan Gazeta "Kosova Sot Online".

Se si do të pritet kënga e dedikuar për tregun botëror, mbetët të presim, por një gjë është e sigurt: Dafina Zeqiri, është artiste e kompletuar.

(Kosova Sot)

 

17 orë e 23 minuta më parë
25/02/18