Rita në super formë, kaq tërheqëse nuk e keni parë moti - VIP - Kosova Sot
Rita në super formë, kaq tërheqëse nuk e keni parë moti

Rita në super formë, kaq tërheqëse nuk e keni parë moti

Këngëtarja kosovare ka shkëlqyer me disa pantallona ngjyrë portokalli derisa ka treguar të pasmet e saj seksi në koncertin “live” për Krishtlindje “Key 103”.

Rita shpesh sivjet është parë duke e reklamuar fizikun e saj në palestër por edhe në skenë.

Por, paraqitja e saj të enjten në mbrëmje, ka bërë që publiku të mahnitet me bukuroshen Rita Ora dhe të pasmet e saj bombastike, derisa ka vallëzuar nëpër skenë dhe ka kënduar aq bukur sa ka mahnitur të gjithë me talentin dhe vokalin e saj.

Image
Image
Image

 

11 orë e 15 minuta më parë
23/10/18