Për pak ditë London feston 1-vjetorin, mami Sara na paralajmëron për… - VIP - Kosova Sot
Për pak ditë London feston 1-vjetorin, mami Sara na paralajmëron për…

Për pak ditë London feston 1-vjetorin, mami Sara na paralajmëron për…

Për pak ditë një nga vogëlushët më të famshëm dhe bukurosh, London Noor, feston 1-vjetorin e lindjes. Mami Sara dhe babi Ledioni me siguri kanë rezervuar një festë shumë të madhe për gëzimin e tyre të parë, por deri atëherë Sara na paralajmëron se këtë dhjetor do të kemi shumë foto të saj me London. “Përgatituni për shumë foto mami dhe djali këtë dhjetor”-shkruan ajo. E në fakt të gjithë mezi po presim, pasi fotot e tyre janë shumë të bukura e përcjellin shumë mirësi.

Image

 

(Kosova Sot)

5 orë e 34 minuta më parë
23/10/18