Marina Fara çmend ndjekësit me foton e fundit të postuar (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Marina Fara çmend ndjekësit me foton e fundit të postuar (FOTO)

Marina Fara çmend ndjekësit me foton e fundit të postuar (FOTO)

Marina Fara ka suprizuar përsëri ndjekësit e saj me një foto të postuar në Instastory .

Ajo duket se ka qenë në një festë me miqtë e saj mbrëmjen e djeshme dhe 26-vjeçarja ka ndarë me ndjekësit disa momente nga kjo festë.

Në njërën nga kto fotot ajo ka ekspozuar gjoksin e saj bombastik që mund ta shihni në foton e mëposhtme.

Image

 

 

(Kosova Sot)

1 orë e 11 minuta më parë
21/10/18