Beyonce e pashme edhe me flokë të shkurtra - VIP - Kosova Sot
Beyonce e pashme edhe me flokë të shkurtra

Beyonce e pashme edhe me flokë të shkurtra

Beyonce dhe burri i saj, Jay Z, janë çifti më i fuqishëm në industrinë e muzikës dhe, jo vetëm

Beyonce, 36 vjeçe, nuk ka frikë që ta demonstrojë prirjen e saj për lojëra të modës, derisa publikon një seri fotografish të stilit retro. Ajo u pa me flokë më të shkurtra në disa foto të publikuara në blogun e saj. 

Beauty: Beyonce, 36, isn't afraid to show off her supreme fashion game as she shared a series of retro-inspired photographs featuring a chic new haircut to her blog on Wednesday morning

Këngëtarja e hitit “Crazy In Love” kishte shfrytëzuar ndihmën e burrit të saj, po aq të famshëm, Jay Z, për të bërë ca fotografi, ku ajo shihet në një barkë, por edhe në aeroportin e Majamit. Ajo kishte me këtë rast flokë të shkurtra, kaçurrela, ngjyrë ari. Nëna e tre fëmijëve, në këto foto, shihet duke i demonstruar këmbët e saj të gjata. 

The couple that snaps together: The Crazy In Love songstress enlisted the help of her doting husband Jay Z, 48, to snap a few photos of her posing on a boat and also in an airport in MiamiWow! Perched atop a boat with a picturesque skyline and sunset, Beyonce modeled a see-through nude dress covered with delicate black polka dots and black appliques running down the front

(Kosova Sot)

3 orë e 42 minuta më parë
19/10/18