Rrëfehet ‘sozia’ e Luana Vjollcës: Pse mos të më ngjajë ajo mua? Është…(Foto) - VIP - Kosova Sot
Rrëfehet ‘sozia’ e Luana Vjollcës: Pse mos të më ngjajë ajo mua? Është…(Foto)

Rrëfehet ‘sozia’ e Luana Vjollcës: Pse mos të më ngjajë ajo mua? Është…(Foto)

Një bukuroshe shqiptare, motra e topmodeles dhe këngëtares Valdete Jashari duket se ka shume ngjashmëri me Luana Vjollcën.

Arbesa Ahmedaliu, dizajnere, ‘sozia’ e Luana Vjollces ishte dje ne Top Show ku nder te tjera tha:

“Pse të mos i ngjaj unë Luanës ose Luana mua?”

Ndërkohë që tregon se si ajo ha ‘gjysëm buke’ në vakt gjithashtu!

Image
Image
Image

 

  

(Kosova Sot)

4 orë e 31 minuta më parë
19/10/18