Çiljeta tregon “ndarjen” me Berishën: E di që po t’i çoj mesazh… - VIP - Kosova Sot
Çiljeta tregon “ndarjen” me Berishën: E di që po t’i çoj mesazh…

Çiljeta tregon “ndarjen” me Berishën: E di që po t’i çoj mesazh…

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga ishte e ftuara e emisionit special të BOOM për fundvit. Ajo foli për marrëdhëniet me ish-kryeministrin Berisha, familjen, apo synimet për vitin 2018.

Rozi: Më fol pak për marrëdhënien që keni me doktorin? (Berishën)

Xhilaga: Kemi kohë që nuk dëgjohemi. E di që po t’i çoj mesazh nuk do të ngurojë të më kthejë përgjigje.

Fiori: Pse ke nguruar?

Xhilaga: U ndamë (qesh)

Rozi: Më thuaj pak për marrëdhënien me Fernandon?

Xhilaga: Është i dashuruar me mamin e vet. Më puth. Më do që mos e çoj në kopsht.

Fiori: Ndonjë pijatë për vitin e ri?

Xhilaga: Kaposhin. Kam mësuar të bëj kekun, byrekun.

Fiori: Çfarë pret nga 2018-ta?

Xhilaga: Pres gjëra të bukuri. Pres lumturi, qetësi dhe një familje të shëndoshë dhe të bukur.

(Kosova Sot)

17 orë e 10 minuta më parë
21/10/18