51-vjeçarja që po i tërbon të gjithë me gjoksin bombastik - VIP - Kosova Sot
51-vjeçarja që po i tërbon të gjithë me gjoksin bombastik

51-vjeçarja që po i tërbon të gjithë me gjoksin bombastik

Nëse është dikush që di si të thyejë internetin, ajo është Salma Hayek.

Aktorja meksikane tregoi format e saj me një bikini vjollcë gjatë një dite pushimi në det.

51-vjeçarja u tha 5.4 milionë ndjekësve të saj se e “adhuron oqeanin” në gjuhën spanjolle dhe atë angleze.

Edhe pse 51 vjeç ajo duket mjaft në formë, dhe si gjithmionë me këtë foto provokon shumë.

(Kosova Sot)

2 orë e 36 minuta më parë
20/10/18