Reperi i njohur shqiptar njofton rikthimin në muzikë: Bëhuni gati se… - VIP - Kosova Sot
Reperi i njohur shqiptar njofton rikthimin në muzikë: Bëhuni gati se…

Reperi i njohur shqiptar njofton rikthimin në muzikë: Bëhuni gati se…

“Bohuni gati se vite te nxehta kan me kan”. Kështu shkruan në rrjetet sociale reperi i preferuar i shumë shqiptarëve për rikthimin e tij në muzikëPas një pauze të gjatë që bëri në muzikë, DUDA ka vendosur që të rikthehet bindshëm duke premtuar vite të nxehta në vazhdim.“Bohuni gati se vite te nxehta kan me kan”, shkruan ai në foton e postuar në “Instagram”, duke lënë të kuptohet se projektet e tij ia ka besuar një studioje muzikore në Tiranë.Kujtojmë që DUDA është një ndër bashkëpunëtorët me të vjetër të Noizy-t dhe fansat presin edhe bashkëpunimin e radhës mes tyre.

(Kosova Sot)

15 orë e 57 minuta më parë
17/08/18