Miley Cyrus, 'provokon' Rita Orën (FOTO) - VIP - Kosova Sot
Miley Cyrus,

Miley Cyrus, 'provokon' Rita Orën (FOTO)

Ato kanë qenë mikesha të ngushta për më shumë se dy vjet.

Dhe Miley Cyrus provoi se ajo ishte tifozja më e madhe e Rita Ores, pasi e njejta komentoi "I love boobs" në postin e zjarrtë, e cila paraqiti Riten tejet joshëse me një këmishë të zbërthyer, transmeton "Kosova Sot Online".

Në foton e zezë dhe të bardhë të zjarrtë, Rita tregoi pasuritë e saj të bollshme dhe stomakun tonik teksa ajo u zhvesh.

 

 

I love this shot @gregwilliamsphotography ????????

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

(Kosova Sot)

6 orë e 28 minuta më parë
20/09/18