Sot janë një prej çifteve më të bukur të ekranit, por ja si dukeshin Turi dhe Orinda para disa vitesh - VIP - Kosova Sot
Sot janë një prej çifteve më të bukur të ekranit, por ja si dukeshin Turi dhe Orinda para disa vitesh

Sot janë një prej çifteve më të bukur të ekranit, por ja si dukeshin Turi dhe Orinda para disa vitesh

Turi dhe Orinda janë një nga dyshet më simpatike dhe më të pëlqyera për publikun shqiptar. Dashuria e tyre ka nisur para 10 vitesh dhe verën që shkoi ata e kurorëzuan atë me martesë.

Me postimin e fundit duket se Turi është bërë nostalgjik dhe ka publikuar foton e viteve më parë ku ndodhet me shokët dhe në krah të tij është Orinda e cila shfaqet duke e përqafuar. Edhe pse vitet kanë kaluar, duket se dashuria për njëri-tjetrin nuk ka ndryshuar aspak, ata përcjellin po të njëjtin pozitivitet si edhe sot. 

Image

 

(Kosova Sot)

17 orë e 10 minuta më parë
25/09/18