- Femra - Kosova Sot
Moda e fundit në "EMPORIUM" me EKSTRA ZBRITJE!

Moda e fundit në "EMPORIUM" me EKSTRA ZBRITJE!

Rrjeti i njohur dhe më i pëlqyer i dyqaneve "EMPORIUM", ka sjellë në treg brendet më të njohura,  duke filluar nga "ZARA", "BERSHKA", "CHIABI" si dhe shumë brende të tjera ndërkombëtare.

Ajo që e bën të veçantë këtë rrjet të dyqaneve të modës së fundit janë edhe ofertat speciale dhe të pakonkurrencë, që përgatisin për klientët. Kësaj rradhe "EMPORIUM",  ofron dicka që nuk e ofron askush në Kosovë.  Në koleksionin më të ri DIMËR, përveç  ZBRITJES -50%, "EMPORIUM" ofron edhe EKSTRA ZBRITJE shtesë prej -20%. 

Dyqanet "EMPORIUM" mund t`i gjeni në Prishtinë në qendrën tregtare CITY PARK, Zona Industriale, pastaj në qendër të Prishtinës tek Qafa, rruga e UÇK-së, dyqani tjetër është tek Hoteli Grand, dhe një tjetër  në Dardani përmbi Kurriz.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

 

 

(Kosova Sot)

 

 

2 orë e 42 minuta më parë
21/02/19