Ja si të vishemi në punë gjatë ditëve të nxehta të verës

  • 19 maj 2019 - 17:56
Ja si të vishemi në punë gjatë ditëve të nxehta të verës

Gjetja e veshjes perfekte gjatë ditëve të verës është diçka që do të na e komplikojë pak jetën tani. Si mund të gjejmë diçka të bukur për të veshur kur jashtë shënojnë temperaturat mbi 30 gradë celcius, ndërkohë që duhet të ndihemi komodë dhe freskët njëkohësisht?

Një ndër gjërat më të sikletshme në këtë sezon është veshja e duhur që duhet të kemi në punë. Them e sikletshme pasi duhet të qëndrojmë brenda kodit etik të veshjes gjatë zyrës dhe kjo është pak e vështirë duke qenë se bën shumë vapë. Ne sugjerojmë për ju që të bëni pjesë të garderobës suaj fustanet me lule vintazh që është trendi i momentit. Gjithashtu mos harroni të konsideroni edhe jumpsuit apo pantallona të lirshme që ju sigurojnë komoditet dhe freski në këto ditë të nxehta vere.

Në vend që të humbisni kohën tuaj duke rrotulluar dollapin tuaj, kthejeni vëmendjen në listën tonë të ideve të veshjeve me stil që do t'ju duhen në këto muaj shumë të nxehtë.

Për ju kemi disa ide që do të dukeni bukur, elegant, komodë, të freskët dhe mbi të gjitha me shumë stil:

(Kosova Sot Online)