“Personat më të rrezikshëm i përkasin shenjës së Gaforres”: Mësoni më shumë fakte interesante rreth vetes bazuar në horoskop

  • 21 gusht 2019 - 08:16
“Personat më të rrezikshëm i përkasin shenjës së Gaforres”: Mësoni më shumë fakte interesante rreth vetes bazuar në horoskop

1- Binjakët kanë marrë në dorë presidencat. Shumë prej presidentëve të shteteve nga e gjithë bota janë shenja e Binjakëve.
2- Gaforret janë më të rrezikshmit. Personat më të rrezikshëm i përkasin kësaj shenje.
3- Personat e shenjës së Luanit janë më të përkushtuar ndaj palestrës dhe ushtrimeve fizike.
4- Personat më të diskriminuar i përkasin shenjës së Virgjëreshës.
5- Shigjetarët kanë dyfishin e shanseve për t’u bërë të famshëm.
6- Shoferët më të këqinj i përkasin shenjës së Luanit.
7- Bricjapët janë ata që tradhëtojnë më shumë me sy.
8- Personat që i përkasin shenjës së Dashit kanë shumë mundësi të bëhen milionerë.
9- Atletët më të mirë janë zakonisht ata të shenjës së Ujorit.
10- Vrasësit serialë kanë një barazpeshë midis tyre. Vendi i parë ndahet midis Peshqëve dhe Binjakëve.
11- Skizofrenia është më e zakontë në shenjat e Ujorit dhe Peshqëve.
12- Disa nga shënjat qe kanë të ardhura të mira vjetore janë: Akrepi, Gaforrja, Luani dhe Demi.
13- Ndërkohe që ato me më pak të ardhura janë Ujorët dhe Bricjapët.
14- Personat me shenjën e Demit kanë një sens ndjesie shumë të zhvilluar.
15- Peshqit kanë mendime dashakeqe.
16-Binjakët janë ata që ndryshojnë vendet e punës më së shumti.
17- Personat që i përkasin shenjës së Dashit shkaktojnë më shumë aksidente.
18- Akrepat konsiderohen si personat më tërheqës.
19- Ujori është shenja që i përkasin më pak persona se shenjat e tjera.
20- Ndërkohë që dita që mban rekord lindjesh është 16 shtatori dhe personat i përkasin shenjës së Virgjëreshës.
21- Shigjetarët kanë kembë të gjata.
22- Peshqit janë ata që thyejnë më së shumti rregullat e qarkullimit.
23- Shenjat që e duan më shumë punën e tyre janë Shigjetarët, Bricjapët dhe Peshqit.

(Kosova Sot Online)