‘Partneri juaj do ketë një problem të madh’, astrologe Meri Shehu paralajmërim për disa shenja: Ka krizë, dikush largohet nga ju

  • 16 janar 2020 - 13:21
‘Partneri juaj do ketë një problem të madh’, astrologe Meri Shehu paralajmërim për disa shenja: Ka krizë, dikush largohet nga ju

Nga Meri Shehu, horoskopi i datës 16 Janar 2020

Dashi
Veshtiresi ne nje takim te rendesishem apo nje projekt pune. Mund te refuzoheni ose kujtimet apo lodhja te mos ju lejoj te shikoni gjerat qe keni perpara.

Demi
Nje ceshtje ligjore apo takimi me dike qe jeton large ju pengohet dhe kjo ju sjell disi vetmi pasiguri dhe trishtim. Kujdes ne jeten personale, nje premtim nuk mbahet.

Binjaket
Ju kthehet perseri trishtimi dhe pasiguria ne jeten personale apo ne ceshtjet shendetesore e ekonomike. Do perjetoni nje moment krize.

Gaforrja
Partneri juaj ne cift do kete nje problem te madh dhe ju ndoshta nuk do jeni ne gjendje ta qetesoni apo nxirrni nga nje moment i veshtire.

Luani
Nje ceshtje pune apo shendetesore do ju preokupoj Ndoshta ne nje udhetim te shkurter te mos ndjeheni mire dhe kjo tju sjell disi zhgenjim per kete udhetim qe po beni.

Virgjeresha
Duket sikur gjerat perreth jush nuk po shkelqejne por mos harroni se per momentin akoma jeni ju qe vendosni apo keni celsat e suksesit ne dore.

Peshorja
Nje ceshtje shume e rendesishme familjare apo plani ju preokupon sidomos ne lidhje me nje pronesi apo ndertim Megjithate dikush i afert po perpiqet tju merzisi.

Akrepi
Do donit me larmishmeri takimesh e lajmesh te mira prandaj do merrni riskun ta zbukuroni vete diten tuaj duke dal e shepnzuar ne pritje te te mirab=ve te tjera.

Shigjetari
Nje ngerc i vogel ekonomik do ju preokupoj sot por gjithsesi ju do beni me te miren qe do mundeni megjithese sot nuk jeni optimist per te bere gjera te medha.

Bricjapi
Dikush do largohet nga ju dhe ndoshta ju ishit mesuar me prezencen e tij apo saj Kjo do ju beje te ndjeheni vetem dhe pa shume gjera per te bere.

Ujori
Duhet te pranoni qe sot do prisni te nesermen pasi e ardhmja ju perket megjithese sot do ndjehni te bllokuar ne komunikim dhe disi te merzitur sidomos ne planin personal.

Peshqit
Dikush nga shoqeria do largohet nga ju duke ju kritikuar apo duke ju parashikuar disa dite te pasukseshsme te cilat ju nuk do ti pranoni me mendjen tuaj.

(Kosova Sot Online)