horoskopi
Luani

Korrik 23 - Gusht 23

Horoskopi ditor, e shtune, 28 janar 2023

Sot nuk do e keni të lehtë të ndërmerrni iniciativa dhe do ju duhet pak kohë para se të veproni. Nën ndikimin jo shume te mire të Plutonit, jeta juaj në çift do hyjë në një periudhë tensioni. Bëni çmos ta rregulloni sa më shpejt situatën duke dialoguar sa më qetë. Mos i lini keqkuptimet t’ua prishin atë që keni ndërtuar deri tani. Ju beqarët do keni një takim mjaft të veçantë dhe duhet të përfitoni. Në punë do jeni kompetentë dhe disa dyer të reja do hapen për ju. Përfitoni nga rasti dhe tregojeni veten sa vleni. Financat do të përmirësohen ndjeshëm. Mund të blini të gjitha ato që keni menduar prej kohësh.