horoskopi
Shigjetari

Nëntor 23 - Dhjetor 21

Horoskopi ditor, e marte,e 28 janar 2020

Po nis një periudhë e mbushur me emocione të shumta, ku mund të ketë zgjedhje të rëndësishme sa i takon ndjenjave dhe jetës private. Yjet do të mbrojnë punën, ku do të ketë mundësi për aleanca të reja.