Ndarja e çmimeve vjetore në fushën e arteve pamore

  • G.G /
  • 05 tetor 2020 - 09:34
Ndarja e çmimeve vjetore në fushën e arteve pamore

Sot (e hënë, 05.10.2020, ora 10:00) Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit Vlora Dumoshi, ndan çmimin për vepër jetësore "Muslim Mulliqi" dhe çmimin vjetor në fushën e arteve pamore.

Vendi: Kabineti i Ministres Dumoshi.

Ftohen mediat të përcjellin këtë ngjarje!

(Kosova Sot Online)