Çifti i pazakontë! Të gjithë i dinë të dashur… por e vërteta është ndryshe

  • E.K /
  • 11 shtator 2020 - 14:02
Çifti i pazakontë! Të gjithë i dinë të dashur… por e vërteta është ndryshe

Në pamje të parë duken si një çift normal të rinjsh. Është kjo ajo që mendojnë të gjithë ata që nuk i njohin, por vetëm i shohin.

Por dy të rinjtë kinezë të cilët i shikoni në fotografi, kanë një lidhje tjetër.

Qi Bao është një vajzë adoleshente nga provinca kineze e Lanzhou, e cila frekuenton ende shkollën dhe historinë e saj e ka treguar për portalin HK01.

“Sa herë që dalë me të, të gjithë mendojnë se jemi çift. Edhe mësuesit e liceut kur më panë me të më pyetën ‘ke një të dashur në universitet?’ Por e vërteta nuk është kështu”, thotë e reja.

Djali që shikoni në krahë të Qi Bao, është 35 vjeç dhe është babai i saj.

Ai është 20 vite më i madh, ndonëse nuk duket, për shkak se ka një pamje të një djaloshi shumë më të ri.

Ata janë babë e bijë, por njerëzit në rrugë i ngatërrojnë shpesh si të lidhur.

(Kosova Sot Online)