Vdes tragjikisht djali i dëshmorit Albert Vishaj

  • A.P /
  • 18 shtator 2020 - 19:17
Vdes tragjikisht djali i dëshmorit Albert Vishaj

Ka vdekur sot Albert Vishaj nga Belegu i Deçanit, djali i dëshmorit Gëzim Vishaj.

Lajmin e hidhur e ka dhënë deputeti i AAK-së, Rasim Selmanaj me anë të një postimi në Facebook.

“Tragjike! Alber Vishaj nga Belegu i Deçanit, djali i dëshmorit Gëzim Vishaj ka humbur jetën tragjikisht. Bashkëndjejmë dhe ndajmë dhembjen me familjën e nderuar të dëshmorit të kombit Gëzim Vishaj”, ka shkruar Selmanaj.

(Kosova Sot Online)