Milaim Zeka thotë se i arrestuari i parë nga Specialja dyshohet për vrasjen e një zyrtari të lartë të LDK’së

  • E.K /
  • 24 shtator 2020 - 13:35
Milaim Zeka thotë se i arrestuari i parë nga Specialja dyshohet për vrasjen e një zyrtari të lartë të LDK’së

Ish’deputeti dhe gazetari Milaim Zeka ka thënë sot se i arrestuari i parë nga Specialja dyshohet për disa vrasje gjatë luftës, si dhe sipas tij, të paktën një vrasje të një zyrtari të lartë të LDK’së.

Zeka në Facebook ka thënë se këto informacione i ka marrë nga burime brenda Prokurorisë.

Sipas tij, arrestime do të ketë edhe në ditët në vazhdim.

 

Arrestimi i sotem - sinjal serioz per njereze joserioz Arrestimi qe ka ndodhur sot ne zyrat e FSK-se, eshte teper...

Publiée par Milaim Zeka sur Jeudi 24 septembre 2020

(Kosova Sot Online)