Në Prishtinë një femër sulmohet fizikisht nga ish-i dashuri i saj

  • G.G /
  • 20 tetor 2020 - 11:55
Në Prishtinë një femër sulmohet fizikisht nga ish-i dashuri i saj

Një femër është sulmuar nga ish- i dashuri i saj në Prishtnë për motive akoma të panjohura.

Viktima ka pësuar lëndime trupore, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

Prishtinë 18.10.2020 – 20:05. Viktima f/k ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga ish i dashuri i saj m/k. Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. 

(Kosova Sot Online)