Hajnat në Prishtinë futen në një zyre dhe vjedhin të gjitha paratë

  • A.P /
  • 23 tetor 2020 - 21:48
Hajnat në Prishtinë futen në një zyre dhe vjedhin të gjitha paratë

Një vjedhje ka ndodhur në rrugën Ilir Konushevci në Prishtinë, përgjatë ditës së sotme.

Dy hajna hynë me forcë brenda një zyre.

Ata shihen duke vjedhur të gjithat paratë që ishin brenda lokalit.

(Kosova Sot Online)