Takohen Mustafa, Hoti, Haradinaj e Limaj

  • E.K /
  • 09 nëntor 2020 - 17:39
 Takohen Mustafa, Hoti, Haradinaj e Limaj

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Besnik Tahiri, ka deklaruar se momentalisht është duke u mbajtur një takim ndërmjet partnerëve të koalicionit qeverisës.

Tahiri ka deklaruar se në takim po marrin pjesë kryetari i LDK’së, Isa Mustafa, Kryeministri Avdullah Hoti, kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj dhe kryetari i Nismës, Fatmir Limaj.

“Po i pashë, ishin aty kryetari Mustafa, Haradinaj, Limaj dhe Kryeministri Hoti. Nuk jam i informuar çka po bisedohet, besoj se për zhvillimet politike në vend. Besoj se këto janë temat, por nuk i di detajet. Takimi ka nisur në orën 17:00”, ka deklaruar Tahiri.

(Kosova Sot Online)