Sot bëhet varrimi i katër anëtarëve në Pozheran të Vitisë

  • E.K /
  • 01 janar 2021 - 14:20
 Sot bëhet varrimi i katër anëtarëve në Pozheran të Vitisë

Varrimi i katër anëtarëve të familjes Zuka do të bëhet sot në ora 14:05 në varrezat e qytezës në Pozheran.

Kështu u bë e ditur nga një njoftimi në Facebook nga faqja e Pozheranit.

“Ju njoftojmë që varrimi i 4 të ndjerëve që vdiqën me 30.12.2020 Fetah Zukës, gruas së tij dhe djemëve bëhet sot në ora 14:05 në varrezat e Qytezës në Pozheran”, thuhet në njoftim.

Burri vrau dy djemtë e tij dhe gruan me armë zjarri, dhe në fund e vrau edhe vetën. Kjo ngjarje trishtoi gjithë vendin.

(Kosova Sot Online)