A 'guxoni' ta njihni cila politikane e njohur është kjo?

  • A.P /
  • 11 janar 2021 - 19:52
A 'guxoni' ta njihni cila politikane e njohur është kjo?

Një foto e vjetër e u.d. të presidentit të qarkullon nëpër rrjete sociale.

Një fotografi e Vjosa Osmanit në veshje kombëtare sa ishte në moshë të re ka marrë vëmendjen në Facebook.

Osmani është kryetare e Kuvendit dhe për momentin po e ushtron detyrën e presidentit.

(Kosova Sot Online)