Për pak sa nuk vdiq nga tmerri kur ‘pa djalin e tij në lavatriçe’

  • G.G /
  • 05 shkurt 2021 - 09:25
Për pak sa nuk vdiq nga tmerri kur ‘pa djalin e tij në lavatriçe’

Një burrë ndau një foto të makinës së tij larëse që tregon fytyrën e një fëmije, i cili duket sikur është bllokuar brenda. Ai shpjegoi se ishte një bluzë me imazhin e djalit të tij.

Hyra në banjë dhe pashë në lavatriçe. Brenda pashë fytyrën e djalit tim të vogël.

Unë pothuajse vdiqa në vendin e ngjarjes, shkruajti një burrë që besohej të ishte nga Rusia së bashku me një foto që ai postoi në faqen e ndarjes së fotove Imguru, ku poston nën profilin ARussianAndHisBike.

Ai shpjegoi se pas tronditjes fillestare, ai shpejt u qetësua kur kuptoi se ishte thjesht një bluzë me imazhin e djalit të tij.

Megjithatë ai nuk është i vetmi që reagoi me tmerr në skenë. Përdoruesit e Imgur i thanë atij se ai duhej të vinte një paralajmërim në foto përpara se ta postonte sepse ishte një skenë e tmerrshme.

Fotoja tronditëse zgjoi kuriozitetin tek njerëzit, kështu që postimi mblodhi mbi 100,000 shikime. Përveç njoftimit, ARussianAndHisBike këshilloi të tjerët që, nëse kanë bluza të ngjashme me fëmijët e tyre, të vendosin një paralajmërim në lavatriçe përpara se ta fusin aty, në mënyrë që dikush të mos pësojë një sulm në zemër.

(Kosova Sot Online)