Njerëzit që mund të flenë kudo

  • E.K /
  • 09 February 2021 - 10:18
Njerëzit që mund të flenë kudo

Këto foto vërtetojnë se është e mundur që të të zërë gjumi kudo, mjafton që të jesh i lodhur.

“Shareably” ka zgjedhur fotot më qesharake të njerëzve që flenë në pozicione dhe vende të çuditshme. Mes tyre, një burrë që fle në raft librash.

(Kosova Sot Online)