Këtu mund ta shikoni se në cilën qendër keni të drejtë të votoni

  • E.K /
  • 12 shkurt 2021 - 16:08
 Këtu mund ta shikoni se në cilën qendër keni të drejtë të votoni

Përmes këtij  linku të gjithë qytetarët të cilët kanë të drejtë vote mund ta gjejnë qendrën e vendvotimit.

KQZ-ja përmes një njoftimi ka bërë të ditur se vetëm me numrin personal qytetarët mund ta gjejnë vendvotimin.

“Për të gjetur qendrën tuaj të votimit, ju lutem shkruani më poshtë numrin tuaj personal dhe klikoni butonin KËRKO pasi të keni konfirmuar mekanizmin e sigurisë reCaptcha sipas udhëzimeve”, thuhet në udhëzim.

Kujtojmë se zgjedhjet e jashtëzakonshme në Kosovë do të mbahen të dielen më 14 shkurt.

(Kosova Sot Online)