Xhafer Tahiri bëhet sërish baba

  • E.K /
  • 23 February 2021 - 11:01
Xhafer Tahiri bëhet sërish baba

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri, ka njoftuar se është bërë prind për herë të katërt

Tahiri ka shkruar në Facebook se sot familja e tij është shtuar me një djalë, pas tri vajzave.

Ai ka bërë të ditur se djalin e kanë pagëzuar me emrin Maltin.

“Maltin Xhafer Tahiri, sot erdhi në mesin tonë! Igi dhe bebi janë mirë falë Zotit, e Melosa, Jara e Dua janë fort të lumtura për vëllaun!”, ka shkruar Tahiri.

https://www.facebook.com/xhafertahiriofficial/posts/1623078844555989

(Kosova Sot Online)