Parashikimi i motit për nesër

  • A.P /
  • 04 maj 2021 - 23:50
Parashikimi i motit për nesër

Instituti Hidrometerologjik i vendin njofton se nesër parashihet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell.

Vranësirat vende-vende parashihen të shoqërohen me shi të intensitetit të dobët.

“Të mërkurën parashihet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Vranësirat vende-vende parashihen të shoqërohen me shi të intensitetit të dobët”, thuhet në njoftimin e IHMK-së.

(Kosova Sot Online)