Zhduket e mitura nga Podujeva

  • G.G /
  • 12 maj 2021 - 11:15
Zhduket e mitura nga Podujeva

Një burrë nga Podujeva ka raportuar në polici se vajza e tij e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së dielës, ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh.

“Podujevë, 09.05.2021-17:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar rastin në polici se vajza e tij e mitur ka dal nga shtëpi dhe deri me tani nuk është kthyer. Ankuesi nuk ka njohuri se ku ndodhet ajo. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftimin e policisë.

(Kosova Sot Online)