Zhduket një e mitur nga Ferizaji

  • G.G /
  • 12 maj 2021 - 11:36
Zhduket një e mitur nga Ferizaji

Një vajzë e mitur është raportuar si e zhdukur në polici nga prindi i saj.

Ai ka thënë se nuk dihet vendodhja e vajzës së tij.

Policia po merret me rastin.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR/Ferizaj, 11.05.2021-08:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij e mitur në mëngjes kishte dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Në konsultim me prokurorin është inicuar lënda e rastit e cila vazhdon të hetohet.

(Kosova Sot Online)