Qeni kafshon pronarin polic

  • E.K /
  • 09 qershor 2021 - 10:04
Qeni kafshon pronarin polic

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Londër, ku një qen ka sulmuar dhe kafshuar pronarin e tij polic.

Menjëherë video u publikua në rrjetet sociale dhe u bë virale. Në video duket polici  që urdhëron qytetarët të shpërndahen dhe të largohen nga vendi, ndërsa qeni i tij leh, raporton Daily Mail.

Në video duket se qeni do të sulmojë qytetarët, por ja që ndodhi e kundërta. Qeni i kthehet oficerit, dhe e sulmon për një moment.

Polici duket se me pas e qetëson qenin dhe rimerr kontrollin e tij.

(Kosova Sot Online)