Në Ferizaj zhduket një vajzë

  • E.K /
  • 16 qershor 2021 - 10:34
Në Ferizaj zhduket një vajzë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një vajzë nga Ferizaj është zhdukur.

Rastin në polici e ka lajmëruar nëna e saj.

Ajo tha në polici se vajza është larguar nga shtëpia dhe se nuk dihet për vendodhjen e saj.

“Fsh. Slivovë, Ferizaj 12.06.2021 – 10:00 Ankuesja femër kosovare ka raportuar se vajza e saj –viktima femër kosovare, është larguar nga shtëpia dhe nuk  dihet vendndodhja e saj”, ka njoftuar policia.

(Kosova Sot Online)