Operacion i madh i Policisë në Prizren

  • G.G /
  • 03 korrik 2021 - 14:17
Operacion i madh i Policisë në Prizren

Një aksion i Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës është duke u zhvilluar në qytetin e Prizrenit.

Burimet të medias bëjnë me dije se forca të mëdha të Njësive Speciale dhe policë civil janë duke kryer një operacion në këtë komunë.

Të njëjtat burime bëjnë me dije se forcat e rendit kanë arrestuar disa persona të rrezikshëm.

(Kosova Sot Online)