I kërkoi të zbatonte rregullat anti-Covid, një person sulmon brutalisht policen në mes të rrugës

  • E.K /
  • 13 September 2021 - 17:23
 I kërkoi të zbatonte rregullat anti-Covid, një person sulmon brutalisht policen në mes të rrugës

Një ngjarje aspak e këndshme ka ndodhur në Australi, ku një burrë ka dhunuar në mënyrë të rëndë policen, e cila po kryente detyrën saj.

Daily Mail njofton se policja kishte kërkuar nga burri të respektonte masat anti-Covid, ky i fundit ka refuzuar dhe ka sulmuar policen në mes të rrugës.

Autori 43-vjeçar u arrestua nga policia për sulmin e dhunshëm ndaj polices dhe për thyerje të rregullave anti-Covid.

(Kosova Sot Online)