Mbush valixhen me speca, fotografia bëhet virale

  • E.K /
  • 23 October 2021 - 09:50
Mbush valixhen me speca, fotografia bëhet virale

Atyre që janë në mërgim zakonisht u mungojnë familjarët, fqinjët e tyre dhe disa prej tyre edhe ushqimi.

“Në Gjermani, ka gjithçka përveç specave” – ky është përshkrimi që i është shoqëruar një fotografie që raportohet se është shkrepur në aeroportin e Nishit.

Fotografia e publikuar në rrjete sociale është bërë virale.

(Kosova Sot Online)