Sot mbahet konferencë për rastin e Thaçit dhe të tjerëve

  • E.K /
  • 29 October 2021 - 08:30
Sot mbahet konferencë për rastin e Thaçit dhe të tjerëve

Sot do të mbahet konferencë për ecurinë e çështjes për ish-krerët e UÇK-së Hashim Thaçi, Jakup Krasniqi, Kadri Veseli dhe Rexhep Selimi.

Lajmin e ka bërë të ditur Zyra e Prokurorit të Specializuar, përmes një njoftimi në faqen zyrtare.

Konferenca do të nis në orën 14:30.

“Për të përcjellur seancat nga galeria për publikun ose qendra për median duhet të regjistroheni paraprakisht. Ju lutemi dërgoni një mesazh elektronik në [email protected](link sends e-mail) në të cilin do të shënoni emrin dhe mbiemrin, statusin, datën e lindjes, shtetësinë dhe numrin e pasaportës. Afati i fundit për regjistrimin paraprak është dy ditë pune, para çdo seance, deri në ora 12:00. Seanca mund të përcillet edhe përmes internetit, me një vonesë, dhe në këtë rast nuk nevojitet regjistrimi”, thuhet në njoftim.

(Kosova Sot Online)