82-vjeçari nga Vitia tregon se u nda nga gruaja e tretë pasi nuk diti të bënte lakror

  • E.K /
  • 12 November 2021 - 15:16
82-vjeçari nga Vitia tregon se u nda nga gruaja e tretë pasi nuk diti të bënte lakror

82-vjeçari nga Vitia ka treguar se ka qenë i martuar 3 herë por që nuk e ka gjetur gjuhën e përbashkët dhe është ndarë.

“Pa grua s’po bëjke asnjë minut, por njeriu po gabojke”, tha ai.

Ai tutje ka treguar se me gruan e parë është ndarë, pasi sipas tij ajo tha: “Nëse dhëmbi të del si i qenit nuk e gatuaj”.

Ai gjithashtu ka treguar se ka mbi 300 oferta për martesë.

https://fb.watch/9ec4nuTuvd/

(Kosova Sot Online)