Kjo është mjekja shqiptare që do të udheheq kardiologjinë në spitalin e njohur Zvicran

  • E.K /
  • 03 dhjetor 2021 - 12:21
Kjo është mjekja shqiptare që do të udheheq kardiologjinë në spitalin e njohur Zvicran

Mjekja shqiptare Argjira Halili do të udheheq kardiologjinë në spitalin e njohur zvicran.

Ajo mbrëmë me anë të një postimi në rrjetin social facebook ka bërë të ditur se se ka marrë postin e ri si kryemjeke në spitalin Oberärztin Kardiologie në Herz-Zentrum në Zvicër.

Sot mora postin e ri ne punë si kryemjeke /Oberärztin Kardiologie në Herz-Zentrum ne Zvicer.

Shumë punë dhe përkushtim maximal edhe më tutje ne rrugen e dijes. #cardiologist , shkroi Argjira në facebook.

(Kosova Sot Online)