Gruaja me gojën më të madhe në botë: Ajo mund të vendosë tri krofne në të njëjtën kohë

  • E.K /
  • 28 January 2022 - 14:16
Gruaja me gojën më të madhe në botë: Ajo mund të vendosë tri krofne në të njëjtën kohë

Samantha Ramsdell ka mbledhur 1.7 milionë ndjekës mbresëlënës në aplikacionin e ndarjes së videove, falë klipeve të ushqimeve me volum të lakmueshëm - duke përfshirë një porcion me patate të skuqura të mëdha McDonald's.

Ajo mblodhi kaq shumë ndjekës në TikTok pasi postoi video në të cilat papritmas vendosi tri krofne përnjëherësh në gojë dhe bëmat e tjera që përdoruesit kërkonin.

Falë gojës së saj jashtëzakonisht të madhe, ajo u kurorëzua zyrtarisht pronarja e gojës më të madhe femërore në botë në Librin e Rekordeve Guinness.

31-vjeçarja nga SHBA-ja më parë pretendonte se kishte gojën më të madhe në botë dhe ajo njohje më në fund iu dha – të paktën gjithsesi në kategorinë e femrave.

Tani ajo thotë se ndihet "e shkëlqyer" për faktin se mund të festojë avantazhin e saj të pazakontë, që e bënte të ndihej jashtëzakonisht e pasigurt më parë.

(Kosova Sot Online)