Isa Mustafës i vdes motra

  • E.K /
  • 08 February 2022 - 12:53
Isa Mustafës i vdes motra

Ish-kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafës, i ka vdekur sot motra.

Lajmin e ka bërë të ditur djali i Mustafës, Besniku, përmes një statusi në Facebook.

“Të dashur familjar dhe miq, me dhimbje të thellë ju njoftojmë se sot ka ndërruar jetë më e dashura jonë halla Naxhije Mustafa Pervetica. Varrimi i të ndjeres bëhet sot në varrezat  e Prishtinës në Arbëri-Dragodan në ora 14:40!”, ka shkruar Mustafa.

(Kosova Sot Online)