A i kishte ra “në grep” edhe Miss-i kroat, Qazim Osmanit?! (Foto)

  • G.G /
  • 19 February 2022 - 12:14
A i kishte ra “në grep” edhe Miss-i kroat, Qazim Osmanit?! (Foto)

Qazim Osmani, i njohur me nofkën Felix vazhdon të bëjë “kërrdi” në rajon.

Biznesmeni i njohur kosovar që zotëron hotele e kazino që nga Çekia e deri në Mal të Zi, vazhdon të jetë i ‘omel’ për bukuroshet serbe, malazeze e kroate. “Qaza” është parë  më parë edhe në shoqëri të Miss Turizmit Kroat.

Ai kishte publikuar në llogarinë e tij në Facebook disa fotografi me bukuroshen kroate. Edhe pse atij i duhet vetëm një muhabet, nuk dihet nëse “në grep” i ka rënë edhe kroatja e re.

Osmani njihet për lidhje dashurie me këngëtare e modele ndër më të njohurat në Serbi, Mal të Zi dhe Kroaci.

(Kosova Sot Online)