Aksident në Veternik, autoambulanca në vendin e ngjarjes

  • E.K /
  • 20 April 2022 - 10:08
Aksident në Veternik, autoambulanca në vendin e ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur në Veternik të Prishtinës, ku në vendngjarje janë parë autoambulanca dhe policia.

Si pasojë e aksidentit janë shkaktuar kolona në Veternik.

Shefqet Krasniqi jep përgjigje interesante kur pyetet se a i frikësohet vd…

Ndërsa është herët të dihen shkaqet e aksidentit.

(Kosova Sot Online)