Dyshohet për plagosje në Klinë

  • E.K /
  • 18 May 2022 - 14:25
Dyshohet për plagosje në Klinë

Një person dyshohet se është plagosur para pak minutash në Klinë.

Mediat lokale kanë publikuar edhe pamje nga vendi i ngjarjes.

Lidhur me rastin media ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe është në pritje të informacioneve zyrtare.

(Kosova Sot Online)