Ja si autobusi me 50 turistë nga Kosova u përplas me pemë

  • A.P /
  • 23 May 2022 - 17:00
Ja si autobusi me 50 turistë nga Kosova u përplas me pemë

Një autobusi me rreth 50 turistë nga Kosova është aksidentuar sot duke hyrë në qytetin e Vlorës.

Ndërsa kalonte në zonën e ujit të Ftohtë tek “ Rrapi” teksa është shkëmbyer me një betoniere, është përplasur me një pemë rrapit e cila degët e saj i ka në rrugë.


Ndërkohë që ka dëme materiale tek pjesa e xhamit të parmë te autobusit, dhe pritet që të vijë një vinç për ta spostuar.

(Kosova Sot Online)